מידע נוסף

מנהלים או מיועדים לניהול? אלה הקורסים שכדאי לכם לקחת

אין ספק שבעולמנו, היום יותר מתמיד – ידע הוא כוח. כאשר אתם מעוניינים לקדם את עצמכם מבחינת הקריירה, צבירת ידע מעמיק בנושאים שונים בתחום הוא הכלי היעיל ביותר לקידום מהיר ועקבי.

על ערך החדשנות – כמנוע להתפתחות עסקית

כמעט כל מנהל של עסק מצליח יעיד כי חלק משמעותי ממנוע הצמיחה העסקית של המותג שהוא מוביל טמונה בערך החדשנות, העומד בבסיס החזון העסקי שלו. מהי חדשנות? וכיצד היא באה לידי ביטוי בהתנהלות היומיומית של העסק ובחשיבה האסטרטגית המובילה אותו – בכתבה שלפניכם.

חשיבות הפיתוח הארגוני בצמיחת העסק

מחזור חיי הארגון, בצורתו הטבעית, וללא התערבות והכוונה חיצוניים, מתחלק ל3 שלבים: שלב הצמיחה, הבגרות, והזיקנה.

חדשנות ארגונית – כלי למקסום היתרון בשוק התחרותי גם לעסקים קטנים

השוק הישראלי תמיד היה שוק דינאמי ומהיר, רווי שינויים ותחרות. מעטים השווקים או העסקים הפועלים על נתח שוק השייך רק להם. כפועל יוצא של זה, בעלי עסקים, קטנים כגדולים, מחויבים להיות באופן מתמיד “על הרגליים”. מספיק שתעצור לנוח לרגע, ומיד אחד המתחרים עוקף אותך בסיבוב. בכלכלה הישראלית בת זמננו, היתרון התחרותי הוא משמעותי לעין שעור, … Continue reading חדשנות ארגונית – כלי למקסום היתרון בשוק התחרותי גם לעסקים קטנים

טיוב נתונים – הדרך לניהול יעיל ולהצלחות

אחד מהיסודות החשובים ביותר של כל ארגון או חברה עסקית קשור בבסיס הנתונים (database) שברשותה.

יום כיף למנהלים בים המלח- כך תשלבו ביזנס ופלז’ר בחבילה אחת

מפתח חשוב להצלחה עסקית הוא להשקיע בצוות העובדים ובצוות המנהלים של הארגון. יום כיף בים המלח יכול להוות הזדמנות לשלב בין הנאה של הצוות לבין קידום האינטרסים של העסק.

סדנאות בישול לימי גיבוש לעובדים

כל מי שאי פעם קיבל את ההוראה לארגן עבור אנשי החברה בה הוא עובד את יום הגיבוש הבא, יודע שצפויה לו מלאכה מלאה התלבטויות ושאלות.

העברה מיטבית של מסר רצוי בפרזנטציה שיווקית

הפרזנטור כמשווק כשאדם מקבל זמן שיווק בו הוא עומד ישירות מול קהל היעד הרלבנטי שלו, עליו להשתמש במירב המשאבים שבידו, על מנת להעביר את המסר הרצוי.

בחירת סדנאות לפיתוח מנהלים על ידי ארגונים שונים

ברור בעליל כי לשדרת הניהול של ארגון יש השפעה משמעותית על מידת ההצלחות והתפוקות שלו. שכן ניהול איכותי ימצה היטב את יכולות כלל העובדים, ניהול פחות טוב לא ידע לייצר תהליכים שיביאו לתפוקה מיטבית, ואילו ניהול כושל, לא רק שלא ידע למצות את יכולות העובדים, אלא אף יאפיל עליהן, באופן שאפילו יכולות גבוהות של עובדים, … Continue reading בחירת סדנאות לפיתוח מנהלים על ידי ארגונים שונים

השמת מנהלים בכירים בארגון

בימינו, המשאב החשוב ביותר בכל ארגון הוא העובדים שלו ובפרט אלה הנמצאים בדרגים הניהוליים. אם השמת עובדים היא באופן כללי תהליך שיש להקדיש לו תשומת לב ניכרת, הרי שכשמדובר בהשמת בכירים, החשיבות מתעצמת פי כמה וכמה, שכן לאיכותו של מנהל/ת בכיר/ה ועוד יותר מכך למידת ההתאמה לארגון הספציפי, השפעה מכרעת על ביצועי הארגון ויכולתו לשגשג … Continue reading השמת מנהלים בכירים בארגון

מהם היתרונות של סדנאות ODT למנהלים?

אתם מחפשים דרך חדשה להניע את צוות המנהלים במקום העבודה שלכם. חשוב לכם מאד שהמנהלים יעבדו אחד עם השני בשיתוף פעולה, יחליפו רעיונות, ידעו כיצד להניע עובדים להגשים את מטרות הארגון, ויראו את עצמם כחלק אורגני ממקום העבודה.

פיתוח מנהלי מכירות באמצעות הדרכת מכירות

על כתפיהם של מנהלי המכירות מוטלת האחריות להגדיל את רווחי החברה. בנוסף, הם גם אחראיים על ניהול צוות אנשי המכירות ועל פיתוח ויישום שיטות מכירה המותאמות עבור המוצר אותו משווקת החברה.

יכולת מנהיגות של מנהל כתנאי להצלחת הפרויקטים בארגון

חשבתם שיכולת מנהיגות קשורה רק לתהליכים ואירועים היסטוריים? יכולות המנהיגות משתלבות היום בתחום העסקי ביתר שאת, אף שהן “נחבאות” או מוסתרות במסגרת כישורי הניהול של מנהלים בארגון או בחברה וקשה יותר להבחין מיהו מנהיג.

איך המנהלים מתמודדים עם מוטיבציה נמוכה?

לעיתים ישנה סיטואציה בעבודה בה המנהל אינו יודע כיצד לנהוג, או כפי שקוראים לזה בחיי היומיום לקחת את המושכות לידיים. אי עמידה ביעדים,עיכובים בסיום דוחות ותחלופה גבוהה של עובדים זה רק חלק קטן מהבעיות של המנהל. איתור הסיבות יובילו לבדיקת התפקוד של המנהל. ישנם מנהלים המונעים מעצמם, אחרים זקוקים לתמיכה והדרכה מצד החברה כי תפקידו … Continue reading איך המנהלים מתמודדים עם מוטיבציה נמוכה?

האם ריבוי של ימי היעדרות אצל עובדים מסוימים, ועזיבה של עובדים את הארגון, מעידים באמת על כישלון מנהיגותי של GL (General Leaders)?

שני מדדים שכיחים בארגונים, להערכת תפקודיהם של GL, והם היעדרויות של עובדים מהעבודה ועזיבת עובדים. ההנחה המונחת בבסיס מדדים אלו היא שככל שה – GL בארגון יהיו טובים יותר ומנהיגים איכותיים יותר, מספר ימי ההיעדרות של העובדים יהיה מינימלי וכן מספר עזיבות העובדים. לאור הנחה זו הארגון משקיע בפיתוח מיומנויות ניהוליות וכישורי מנהיגות של שכבות … Continue reading האם ריבוי של ימי היעדרות אצל עובדים מסוימים, ועזיבה של עובדים את הארגון, מעידים באמת על כישלון מנהיגותי של GL (General Leaders)?

בחירת סדנאות מנהלים על פי צרכי הארגון

שדרת ניהול מוכשרת וטובה היא תנאי הכרחי להצלחה של ארגון. יש אנשים בעלי כישורי ניהול מולדים. אין זה אומר שלא ניתן להכווין ולשפר את אותן תכונות מולדות למיטוב על פי צרכים נקודתיים. נכון וחשוב לעשות זאת. על אחת כמה וכמה, על מנהל לחזק תכונות רצויות אשר אינן טבועות בו.

אז מה אומרים כשנפרדים?

כן, לפעמים האירגון מוצא את עצמו נפרד מטובי או ותיקי מנהליו. בין אם בשל פרישה ובין אם בשל סיבות אחרות. גם להיפרד נכון ובטוב טעם צריך לדעת ! מנהלים אלו נתנו את מיטב ומירב מרצם, השכלתם, זמנם ומסירותם לאירגון, ומועד הפרידה הינו רגע מתאים במיוחד להביע את הערכתנו, הן כאירגון והן כעמיתים לעבודה.

סדנת פיתוח מנהלים משותפת לכמה חברות או לא- מה עדיף?

בשנים האחרונות הופכות סדנאות הפיתוח למנהלים ללהיט בקרב חברות וארגונים. מנכ”לים וראשי ארגונים שולחים את מנהליהם לסדנאות פיתוח מנהלים במטרה לפתח את היכולות הניהוליות שלהם וכדי לסייע להם להתמודד טוב יותר עם האתגרים הניהוליים.

החשיבות בקידום ופיתוח מנהלים זוטרים

מנהלים זוטרים מגלים מהר מאוד שחיי הניהול אינם פשוטים. משרת הניהול היא משרה שטומנת בחובה אתגרים רבים, שמחייבת התמודדות עם מצבים לא פשוטים ושמצריכה מהמנהל להיות עם רגליים על הקרקע ולגלות יצירתיות בכל רגע. לאור זאת, הרי שקידום ופיתוח מנהלים זוטרים הוא חשוב ביותר ובלבד שהמנהל הזוטר יקבל כלים שיאפשרו לו להתמודד עם המשימות הניהוליות … Continue reading החשיבות בקידום ופיתוח מנהלים זוטרים

כיצד מזהים משבר בניהול עסק?

יש שיחשבו כי מדובר בשאלה טיפשית, כיוון שעסק שנמצא במשבר הוא עסק שאינו מתפקד, עסק שנמצא בקשיים כלכליים עמוקים או עסק שנתקל באינספור בעיות טכניות ואחרות, בלי יכולת לטפל בכולן יחד. השאלה המדויקת יותר, אם כן, היא כיצד לזהות משבר בניהול עסק עוד קודם להתרחשותו?

סדנאות לשיפור קוגניטיבי לגיל השלישי

היפראקטיביות, קשב לקוי וחוסר ריכוז הן רק חלק קטן מתופעות המכונות: הפרעות קשב וריכוז. כדי לפתור את הבעיות מומלץ להיכנס לאתר: הפרעות קשב וריכוז ולהוציא משם את המקום המתאים ביותר לטיפול עבורכם.

אינטואיציה של מנהיג

תהליך קבלת החלטות אף פעם לא פשוט, במיוחד כשמדובר בהחלטות ניהוליות גורליות, שקשורות לקבלת החלטות בנוגע לעסק.

סדנאות פיתוח מנהלים

פיתוח וטיפוח דור העתיד של מנהלי החברות במשק הינו אינטרס ראשון במעלה של כל חברה מסחרית באשר היא, ולמעשה של המשק כולו. דור המנהלים העתידי הוא אשר יקבע את אופן התנהלות העניינים ומידת ההצלחה של חברה כזו או אחרת בעתיד, כמו גם את כושר הייצור של המשק כולו בסופו של דבר.

פעילויות העשרה לחברות

בכל מקום עבודה, חשוב לצאת מידי פעם מהשגרה ולהעניק לצוות העובדים פעילות שתשלב הנאה ותוכן אינטלקטואלי. חשוב מאוד שהדגש בפעילויות העשרה יהיה על הנאה, הימנעו מהרצאות ארוכות מידי או כל פעילות בעלות גוון פדגוגי וחפשו תמיד את התוכן החווייתי. פעילות חווייתית ותתרום הן למורל העובדים ולעידוד והן להפנמת מסרים וגיבוש צוות. פעילות העשרה מוצלחת במיוחד … Continue reading פעילויות העשרה לחברות

סדנאות מנהלים בגני אירועים

במסגרת של אירועים עסקיים בארץ, אחד מסוגי האירועים העסקיים הנפוצים ביותר כיום הן סדנאות פיתוח מנהלים.

מופעי סטנד אפ לחברות

מופע סטנד אפ הוא אירוע מהנה לכל הדעות. יש מעט מאוד אנשים שלא ימצאו עניין במופע סטנד אפ אינטליגנטי. אבל האם סטנד אפ מהווה רק בידור או שיש בו עוד ערך מוסף לקידום הליכי חשיבה?

ייעוץ ארגוני וקורסים מקצועיים

לייעוץ ארגוני, הכולל התערבות של איש מקצועי בתחום במטרה לשפר את המצב הקיים בארגון, ישנה חשיבות ניכרת ותרומה עובדתית בשטח. פעילות הייעוץ מיושמת במספר מישורים, כאשר הוצאתם של עובדים בארגון לקורסים מקצועיים מהווה מרכיב בסדרת הפעולות המומלצות לצורך הגשמת המטרה הראשית.

קורס התמקדות כפיתוח מנהלים

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה חדשה במחוזות העסקיים בעולם ובישראל בפרט, הנקראת פיתוח מנהלים.

סדנאות צחוק וייעוץ אירגוני

שינוי והתפתחות הם האלמנטים החשובים ביותר בחיי כל אירגון המעוניין להצליח בתחום העסקים הדינאמי. הרי בעסקים, כמו בכל תחום בחיים, דבר אינו סטאטי וללא צמיחה ושינוי בהתאם לדרישות השוק, הקיפאון והכישלון משתלטים.

רטוריקה נשיאותית, כריזמה וגדולה

אבחנה בין כריזמה לגדולה (Greatness) : שניהם אלמנטים יסודיים של מנהיגות שמחקר רב יצר גוף ידע מבוסס אודותיהם.

פיתוח מנהלים – התפתחות מנהיגים

בדיקה

פיתוח מנהלים, אסטרטגיה וסביבת עבודה

באופן מסורתי קיימות שתי גישות מובחנות האחת מן השנייה במחקר בארגונים. הגישה האחת – גישה סוציולוגית/ חברתית- המחפשת להסביר ולתאר התנהגות בארגונים על ידי הדגשת הנטיות המרכזיות של קבוצה, למידה של האינטראקציה בין קבוצות והמבנה החברתי שלהן. גישה זו רואה בתופעת הארגונים תוצר של מבנה ופחות גורם אישיותי.

פיתוח מנהלים דרך ימי גיבוש לעובדים

ימי גיבוש הם דרך מצוינת לפיתוח צוות עובדים ואף פיתוח מנהלים ומהווים כלי מעולה למקסם את ביצועי עובדי ומנהלי כל חברה או ארגון. ימי גיבוש הם דרך נהדרת עבור מעסיקים להביע את הערכתם לעובדים.

לבדיקה 1

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום … Continue reading לבדיקה 1