אז מה אומרים כשנפרדים?

כן, לפעמים האירגון מוצא את עצמו נפרד מטובי או ותיקי מנהליו. בין אם בשל פרישה ובין אם בשל סיבות אחרות. גם להיפרד נכון ובטוב טעם צריך לדעת ! מנהלים אלו נתנו את מיטב ומירב מרצם, השכלתם, זמנם ומסירותם לאירגון, ומועד הפרידה הינו רגע מתאים במיוחד להביע את הערכתנו, הן כאירגון והן כעמיתים לעבודה.

בפני מנהלות משאבי אנוש עומד האתגר של הפקת ארוע פרידה/פרישה מרגש ומשמעותי, ביחד עם אילוצי תקציב וסכנת “מיחזור חומרים”.
מטרתו של מאמר זה הינה להציג מס’ אפשרויות מרגשות כחלק מהפקת הארוע.

אלבום ברכות בהדפסה דיגיטלית:

אלבומי ברכות, אישיות ומרגשות, מטעמם של העובדים והעמיתים לעבודה, היו שם תמיד. החידוש המרענן הוא בהפקת אלבום ברכות בהדפסה דיגיטלית, אלגנטי, מכובד, ונשמר לאורך זמן!.
בקצה הזול ביותר של הרצף, ניתן להסתפק בעיצוב עצמי בתוכנות החינמיות הרבות הקיימות ברשת, לעיצוב אלבומים דיגיטלים. בקצה היקר של הרצף ניתן למצוא אלבומים מפוארים בכריכות עור. באמצע, ניתן למצוא אלבומי ברכות בעיצוב מקצועי, ובהדפסה דיגיטלית איכותית.

 

אלבום תקופה בהדפסה דיגיטלית:

במרבית המקרים, בכל תקופת שהותו של המנהל בחברה, הצטברו תמונות בכמות מספקת להפקת אלבום תקופה. תמונות אלו יכולות להיות מאירועי חברה שונים, נופשים, פעילויות חשובות וכד’. מכל החומרים שהצטברו ניתן להפיק אלבום מרשים ועשיר, בהדפסה דיגיטלית, אשר ייצג נאמנה את כל תקופת היותו של המנהל באירגון. אפשר לשלב בו גם קטעי עיתונות אם היו, מסמכים רלבנטיים וכד’. החומרים המודפסים נסרקים אל המחשב, ובטיפול ועיצוב מקצועי נכון, יכולים להפוך לאלבום פרידה מרגש ומרשים.

אפשר כמובן, לשלב בין אלבום ברכות לבין אלבום תקופה, במינון מתאים בין שני הסוגים, באלבום אחד.

 

מצגת תמונות וסרטונים:

מצגת תמונות וסירטונים, המבוססת על כל החוויות והארועים המשותפים של החברה, יכולה להוות מתנת פרידה מרגשת, בנוסף לערך הבידורי שלה, במהלך הפקת ארוע הפרידה.
במידה והמעצב המקצועי של אלבום התקופה (והברכות), ביצע את עבודת העיצוב בתוכנת הפוטושופ (התוכנה המקצועית לטיפול בתמונות), אפשר בקלות רבה להפוך את עיצובי דפי האלבום לשקפים בתוך המצגת. אחרי הכל- מדובר באותו אדם, אותם אירועים ואותן התמונות… אפשרות זו אף מוזילה את עלויות הפקת הארוע באופן משמעותי.

לסיכום:

בניהול נכון של תקציב מסיבת הפרידה/פרישה, ניתן למקסם את השימוש בתמונות וברכות, לטובת מזכרת מרגשת ומשמעותית, אשר תלווה את המנהל הנפרד בהמשך דרכו, בטוב טעם !
אז… מה אומרים כנשפרדים?