פיתוח מנהלים דרך ימי גיבוש לעובדים

ימי גיבוש הם דרך מצוינת לפיתוח צוות עובדים ואף פיתוח מנהלים ומהווים כלי מעולה למקסם את ביצועי עובדי ומנהלי כל חברה או ארגון. ימי גיבוש הם דרך נהדרת עבור מעסיקים להביע את הערכתם לעובדים.

עובד שמרגיש כי משקיעים בו ומעריכים את עבודתו, יפתח תחושת שייכות למקום העבודה ויהיה חדור מוטיבציה וכך גם ישתפרו ביצועיו. בנוסף, ימי גיבוש מאפשרים לעובד לצאת מהשגרה וליצור קשרים חברתיים אחרים מאלה הנרקמים במשרד.
המודעות לגבי חשיבותם של ימי גיבוש ויתרונותיהם הרבים הולכת וגוברת בקרב מעסיקים רבים. מלבד ההנאה, הכיף והחברה, ימי גיבוש מכילים ערך מוסף משמעותי ביותר עבור מעסיקים, מנהלים ועובדים ומאפשרים פיתוח צוות עובדים ואף פיתוח מנהלים.

פיתוח מנהלים באמצעות ימי גיבוש – סדנאות ODT ופעילויות שטח

ימי גיבוש וכיף הם דרך מצוינת לגבש כל צוות, בין אם מדובר בעובדי המחלקות השונות או במנהלים. כיום קיימים ימי גיבוש ייחודיים שמטרתם פיתוח מנהלים, אשר מיועדים עבור מנהלי ארגונים וחברות. פיתוח מנהלים הוא כלי חשוב מאוד הן עבור צמיחתו האישית של המנהל בתוך הארגון ושיפור היכולות שלו והן עבור המעסיק, אשר הצלחת הארגון תלויה למעשה בכושר הניהול והביצוע של מנהליו.
במסגרת ימי גיבוש עבור פיתוח מנהלים תוכלו לשלב מגוון סדנאות גיבוש לעובדים שטח (ODT) אשר ישיגו בדיוק את המטרה. סדנאות שטח עבור פיתוח מנהלים ניתנות להתאמה אישית וספציפית בהתאם לאופי החברה או הארגון, תקציבם או צרכיהם.
סדנאות ODT ניתנות לקיום בכל רחבי הארץ – בצפון הירוק והנפלא, במדבר או ביער במרכז הארץ. סדנאות מסוג זה מציבות בפני מנהלים אתגרים מסוגים שונים, מנטליים ופיזית גם יחד, בתנאי שטח בלתי פורמאליים, אליהם הם אינם מורגלים. המשימות דורשות חשיבה יצירתית, תכנון משותף, תיאום ועבודת צוות ומספקות כלים ללמידה, פיתוח כושר מנהיגות, מודעות ועוד.
בנוסף, ניתן לשלב בימי גיבוש בנוסף לסדנאות שטח, גם פעילויות שטח אתגריות ומהנות נוספות, כמו: תחרויות ספורטיביות, טיולי טרקטורונים, טיולי אופניים, מסלולי הליכה, סנפלינג, ארוחות שטח ועוד.

פיתוח מנהלים באמצעות ימי גיבוש – כל דרך משיגה את המטרה

כל יום גיבוש בו תבחרו בין אם מדובר בהפעלת טיולי ג’יפים ובין אם ספא, ישיג את המטרה. גם אם תבחרו ביום גיבוש שכל מטרתו היא כיף והנאה עבור העובדים, הוא יגביר את המוטיבציה ויגדיל את תפוקת העובדים. כמעט כל פעילות בה תבחרו עבור ימי גיבוש לעובדים ומנהלים, מצריכה עבודת צוות, מנהיגות ותקשורת חברתית. תוכלו לשלב פעילויות אקטיביות שונות מיוחדות עבור פיתוח מנהלים המספקות הנאה רבה, כמו: משחקי פיינטבול, בניית רפסודות על החוף, חפש את המטמון, תחרויות שחייה וספורט ועוד. גם אם בא לכם לפנק את מנהלי ועובדי החברה ביום כיף מפנק בספא, מלבד ההנאה וההנעה שיום גיבוש מסוג זה יספק, הוא גם יתרום לתקשורת וללכידות החברתית בין העובדים.